• Maszyna do napełniania napojów gazowanych o dużej pojemności
  • Maszyna do napełniania napojów gazowanych o dużej pojemności
  • Maszyna do napełniania napojów gazowanych o dużej pojemności
  • Maszyna do napełniania napojów gazowanych o dużej pojemności
  • Maszyna do napełniania napojów gazowanych o dużej pojemności
Maszyna do napełniania napojów gazowanych o dużej pojemności

Maszyna do napełniania napojów gazowanych o dużej pojemności

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RELIABLE
Orzecznictwo: CE%ISO&SGS
Numer modelu: CGFD 24–24–8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: 35000-40000 USD / Set
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko i folia PE
Możliwość Supply: 15 zestawów / na usta
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Pojemność: 6000 BPH na butelkę o pojemności 500 ml Materiał: SUS 304 lub 316
Funkcjonować: 3 w 1 typ obrotowy Kontrola: PLC
Rozmiar butelki: 0,2-2 litra Czapka: Nakrętka
High Light:

csd filling line

,

bottled water filling machine

opis produktu

Maszyna do napełniania napojów gazowanych o dużej pojemności

Wprowadzenie

Maszyna jest używana głównie w operacjach napełniania napojów, Trzy funkcje mycia butelek , napełniania i zamykania są złożone w jednym korpusie maszyny. Cały proces jest antyomatyczny . Maszyny są używane do napełniania napojów gazowanych w butelkach wykonanych z poliestru i tworzywa sztuczne, Maszyna jest wygodna w dostosowywaniu maszyny do napełniania różnego rodzaju butelek , Operacja napełniania jest szybsza i bardziej stabilna ze względu na operację napełniania izobarowego nowego rodzaju jest przyjęta, Wydajność i zalety maszyny są wyższe niż maszyny z tymi samymi specyfikacjami, zaawansowany sterownik programowany OMRON (PLC) został przyjęty do sterowania maszyną działającą w sposób antyomatyczny, system przenośnika powietrza został przyjęty w sekcji wejścia butelki, a system przenośnika taśmowego został przyjęty w sekcji wyjścia butelki, które mogą regulować prędkość i koordynowane z przetwornikiem główna maszyna do stabilnego i niezawodnego przesuwania butelki do przodu. Wygodne jest działanie z wyższym antomation ze względu na każdą część maszyna jest sprawdzana pod kątem działania z detektorem fotoelektrycznym. Maszyna jest preferowanym sprzętem dla producentów napojów.

funkcje

1. Sprzęt seryjny jest używany w gazie produkcyjnym zawierającym wodę z napoju gazowanego do pakowania butelek poliestrowych PET, takich jak cola, napoje bezalkoholowe, woda sodowa itp.
2. Przeprowadza mycie butelki, napełnianie i zamykanie na jednej maszynie. Całe projektowanie maszyn jest rozsądne. Wygląd jest piękny, a konserwacja wygodna.
3. Przyjmuje technologię przenoszenia butelek, aby zmiana butelki była wygodniejsza, szybsza i łatwiejsza. Główna maszyna przyjmuje zaawansowane sterowanie PLC, ekran dotykowy i system bez butelki, bez korka.
4. Kluczowe elementy elektryczne pochodzą od znanej międzynarodowej marki.

Parametr technologiczny

Model (CGFD) 8–8–3 12–12–6 18–18–6 24–24–8 32–32–8 40–40–12
Pranie NIE 8 12 18 24 32 40
Wypełnienie NIE 8 12 18 24 32 40
Ograniczenie nr 3) 6
6
8 8 12
Pojemność (500 ml) 1000BPH 2000BPH 4000BPH 6000BPH 8000BPH 10000BPH
Moc 2,0 kW 3,5 kW 4,0 kW 4,8 kW 7,6 kW 8,3 kW
Waga 2,0 t 2,2 t
3,0 t
4,0 t 8,0 t 12,0 t
Rozmiar (MM) 2000 * 1600 * 2400 2450 * 1800 * 2400 2650 * 1900 * 2400 2900 * 2100 * 2400 4100 * 2400 * 2400 4550 * 2650 * 2400
Standardowa butelka poliestrowa (mm) średnica butelki φ50-110; wysokość butelki 150-340 mm
Odpowiedni kształt czapki Zakrętka z tworzywa sztucznego, 28 lub 30 mm

Szczegółowe wprowadzenie:

Funkcja: typ obrotowy 3 w 1 + kliknięcie w szyjkę butelki + wypełnienie grawitacyjne + ograniczenie siły momentu obrotowego

Część myjąca

• Ta część myjąca składa się z urządzenia podnoszącego, głównego urządzenia przenoszącego, stałej ramy, urządzenia zaciskowego, dystrybutora oraz otwartych krzywek zaciskowych i krzywek obrotowych itp.

• Urządzenie podnoszące służy do regulacji wysokości stołów obrotowych i zacisków maszyny w celu dostosowania do wysokości butelki. Jego moc pochodzi z dźwigni do podnoszenia. Dźwignia obraca obroty śruby napędowej, aby zrealizować podniesienie stołu obrotowego.

Część wypełniająca

• Plastikowa maszyna do napełniania butelek jest specjalnie zaprojektowana zgodnie z funkcją wody gazowanej

• Część napełniająca składa się z głównej rury cieczy, podstawy łożyska cylindra obrotowego, pętli podparcia cylindra napełniania, zbiornika wina lub napoju gazowanego, zaworu napełniającego, rury cylindra napełniania, urządzenia pętli sterowania, urządzenia wstępującego, dystrybutora, kontroli regulacji wysokości, stymulacji ramię bąbelkowe, system próżniowy itp.

Część zamykająca

• Maszyna do zamykania składa się z uchwytu na zatyczkę, prowadnicy do zamykania, górnej części do zamykania, dolnej części do zamykania, części podnoszącej i kolumny zapobiegającej kręceniu.

• Po przesłaniu butelki z maszyny do napełniania, dysze zamykające zostały zasilone nakrętką do butelki. Dysze zamykające poruszają się w dół butelki pod platformą zamykającą napędzaną przez prowadnicę krzywkową, a następnie korek butelki za pomocą pierścienia tłumiącego.

Inne bezpłatne części

Przenośnik powietrza pustej butelki
>> 2M za darmo (z wentylatorem)

* Przenośnik powietrza jest zamocowany na podłodze, z wentylatorem zamontowanym na górze.
* Filtr powietrza jest umieszczony przy każdym wejściu wentylatora powietrza, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu do butelek. Butelki są trzymane na szyjce w przenośniku i transportowane do maszyny napełniającej za pomocą dmuchania.

Płaski przenośnik z napełnioną butelką
>> 2M za darmo (z silnikiem)

*Oszczędzanie energii. Wysoka sprawność. * Dostosuj do układu fabryki klienta
Specjalny system smarowania, utrzymanie produktów w czystości, zdrowie, bezpieczeństwo
* Elektryczne oczy zapewniają szybką i bezpieczną pracę całej linii

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Maszyna do napełniania napojów gazowanych o dużej pojemności czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.