Spersonalizowany sposób pakowania i drukowania

June 21, 2019

najnowsze wiadomości o firmie Spersonalizowany sposób pakowania i drukowania
Spersonalizowany sposób pakowania i drukowania

Tom Egan, wiceprezes północnoamerykańskiego stowarzyszenia technologii opakowań (PMMI), napisał, że projekt opakowań do napojów powinien imponować, inspirować i rezonować z konsumentami na głębszym poziomie.

Pisał, że pragnienie może być głównym powodem, dla którego konsumenci kupują napoje, ale może to opakowanie decyduje o umowie w momencie zakupu. Aby zdobyć klientów, rosnąca liczba producentów napojów poszukuje opakowań, które mają pewien osobisty rezonans.

Nostalgiczna etykieta

Konsumenci będą nadal wybierać napoje, które są im znane lub które wywołują nostalgię.

Kampania „Udostępnij Coca-Cola” firmy Coca-Cola stworzyła sposób na przyciągnięcie konsumentów, dzwoniąc bezpośrednio do niego na opakowaniu.

Coca-Cola jest ugruntowana w branży napojów gazowanych od dawna, a ta kampania zwiększyła lojalność klientów i wzbudziła sensację wokół marki.

Nawet w przypadku tak dużej marki stworzenie tak różnorodnej marki to niemały wyczyn. Coraz bardziej zaawansowane techniki drukowania przyczyniły się do sukcesu kampanii.

Według Label & Narrow Web, w celu drukowania różnych etykiet ograniczających 250 różnych nazw, Coca-Cola znalazła firmę konwertującą etykiety i opakowania w celu dostosowania drukarki wyposażonej w technologię druku cyfrowego HP Indigo w celu zakończenia pracy. Dojrzałe zastosowanie tej technologii umożliwia wytwarzanie wszelkiego rodzaju etykietek w małych partiach i utrzymanie wysokiej jakości druku.

Według magazynu Packaging & Print Media Coca-Cola zacieśniła międzynarodową współpracę z firmami konwertującymi i drukarskimi, tworząc tysiące nazwisk w wielu językach. W celu uzyskania tego samego renderowania jasności „czerwonego koksu” na różnych typach drukarek, staranne dopasowanie kolorów jest niezbędne na wczesnym etapie drukowania.

Opakowania powinny zwracać uwagę na zdrowie i ochronę ekologiczną

Personalizacja to nie jedyny klucz do sprzedaży.

Dla konsumentów, którym zależy na zdrowym i przyjaznym dla środowiska stylu życia, produkty o lepszej wydajności przyjaznej dla środowiska są dość atrakcyjne. W rezultacie, aby lepiej zaspokoić popyt konsumentów, rosnąca liczba producentów napojów zużywa mniejsze rozmiary i mniej kalorii w puszkach lub butelkach nadających się do recyklingu.

W erze czystego etykietowania konsumenci zwracają większą uwagę na zdrowie, dlatego są bardziej skłonni szukać naturalnych, nieaddytywnych napojów. Aby zaspokoić naturalne i zdrowotne potrzeby konsumentów, producenci i przetwórcy muszą wprowadzić dalsze ulepszenia. Bardziej organiczne lub naturalne niejednorodne napoje, takie jak sok owocowy, są podatne na rozwarstwienie i wytrącanie, gdy pozostają na półce przez pewien czas. Z jednej strony, aby uniknąć wstrętu klientów, marki zamykają opakowania, aby ukryć zawartość butelek. Z drugiej strony producenci muszą wprowadzić pewne ulepszenia na linii produkcyjnej, dodając sprzęt do mieszania lub dostosowując sprzęt do napełniania, aby obsługiwać więcej naturalnych napojów o różnych właściwościach.

Producenci napojów mogą stosować przyjazne dla środowiska materiały do ​​produkcji produktów ekologicznych, takich jak tusz na bazie oleju roślinnego lub tusz na bazie wody. Atrament ten ma zalety szybkiego schnięcia, lepszej jakości drukowania i minimalizacji uwalniania lotnych związków organicznych.

Innowacje to jedyny sposób na przełamanie się przedsiębiorstw i dalszy rozwój. Producenci sprzętu również stale doskonalą się, aby stworzyć najbardziej odpowiedni sprzęt, aby spełnić wymagania po stronie produktu. Producenci urządzeń powinni także nadążać za czasami, aby produkować najbardziej odpowiedni sprzęt, aby spełnić wymagania po stronie produktu.