Podaj mi rękę, Reliable Is Always With You!

July 2, 2019

najnowsze wiadomości o firmie Podaj mi rękę, Reliable Is Always With You!
Podaj mi rękę, Wiarygodna jest zawsze z tobą!

„Reliable Machinery” zorganizowało działalność turystyczną w „Salt Lake City” w celu zmniejszenia stresu roboczego i stworzenia szczęśliwej atmosfery pracy z pasją dla pracowników.

Głównym celem tego działania jest ubarwienie wolnego czasu pracowników, ważniejsze jest usprawnienie pracy zespołowej i wzmocnienie ducha zespołu.

Ten sezon to dokładnie koniec wiosny i lata. Rano Niezawodny zespół obserwował występy o lokalnych cechach,

Odwiedził także niektóre sale wystawowe: salę wystawową kopalni soli, salę wystaw kultury kultury taoistycznej itp.

Góry i równiny są pełne zielonego koloru, trawa rozłożona jak zielony dywan, nie możemy pomóc, ale chcemy położyć się, by dotknąć miękkiej zieleni.

Konkurs fotograficzny zorganizowany podczas tego wydarzenia pozwala każdemu uchwycić moment piękna w sztuce, pozostawić uśmiech w krajobrazie oraz wzmocnić komunikację i współpracę między pracownikami.

Niezawodna firma to zespół o wysokim duchu zorientowanym na zespół. Każdy członek ma nie tylko wysokie morale, ale także silną inicjatywę pracy. Rzetelny zespół ma zbiorową świadomość, wspólne wartości, jedność i przyjaźń, obaj dobrowolnie wkładają własną inteligencję, mądrość w zespół, pozwalając zespołowi rozwijać się bardziej kompleksowo i świadczyć bardziej niezawodne usługi.

Firma Zhangjiagang Reliable Machinery Co., Ltd została założona na 10 lat. Przez lata zarówno jakość, jak i serwis naszych maszyn zostały docenione przez naszych klientów. Wszystko to, ponieważ mamy dobry zespół! Ciężko pracujemy, aby przygotować dowolny sprzęt: maszynę do napełniania napojów wodą / sokami / gazowanymi, system uzdatniania wody, maszynę do rozdmuchiwania butelek PET, maszynę pakującą. Najlepsza jakość linii do produkcji wody / soków / napojów gazowanych będzie najlepszym wyborem.